Produkt dostępny!
Wysyłka w ciągu: 2 dni

Podstawowe informacje

Liczba graczy

2

Wiek

12+

Wydanie

polskie

Instrukcja

polska

 

Moskwa zimą 1941r. Siły niemieckie, po kolejnym błyskotliwym blitzkriegu zbliżają się do stolicy Rosji. Wydaje się, że nic nie jest w stanie ich powstrzymać. Rosjanie gorączkowo ściągają wszelkie dostępne siły i powoli wyhamowują postępu wroga. Czy Niemcy, podobnie jak niegdyś Polacy, a później Napoleon zajmą stolicę Rosji i wygrają kolejną kampanię…

Bitwa o Moskwę rozgrywana jest w systemie Wielkie Bitwy 1939-45 (WB-95). Największą zaletą tego systemu jest jego prostota, która powoduje że nawet gracze początkujący w grach wojennych - mogą szybko zacząć zabawę i przygodę z tą bitwą.

Nie ma tu żadnych, skomplikowanych tabelek. Straty ukazane są w prosty sposób - dwa poziomy sprawności bojowej wyrażone są na obu stronach żetonu każdej jednostki.

Każda jednostka charakteryzuje się dwoma współczynnikami - siłą oraz punktami ruchu. Artyleria ma osobno zaznaczoną siłę w ataku i siłę w obronie.

Nieskomplikowane, przyjazne zasady, a przy tym fascynujące tło historyczne sprawiają, że jest to pozycja obowiązkowa dla fanów gier wojennych, a także ciekawa propozycja dla pozostałych osób.

 

Zawartość pudełka:

  • 1 mapy 100 x 70 cm
  • sztancowane żetony
  • Instrukcja

 

 

Polecamy